olagan

Video Galeri
Foto Galeri
Web Mobil
whatsapp

İMTİYAZ SAHİBİ

Urfabulteni.com Ajans Medya

Editör

Ali Rıza DEMİRCAN

İçerik Geliştirici

Sedat OLAĞAN

Tasarım

Mahmut GÜNDÜZALP

Urfabulteni.com Şanlıurfa'nın Güncel İnternet Gazetesi

İletişim

Outlook: urfabulteni@outlook.com

Reklam

05447396363

Whatsapp Haber İhbar Hattı

Telefon : 0544 739 63 63

YASAL UYARI

Urfabulteni.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.

"İnsan beyninin ürettiği her şey paylaşıma açıktır." 

Urfabulteni.comda logomuz bulunan haberleri bizlere sormadan kaynak göstermek şartı ile yazılı ve görsel medya’da kullanılması serbesttir.

Urfabulteni.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfabulteni.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfabulteni.com sorumlu tutulamaz. Urfabulteni.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki yada şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfabulteni.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfabulteni.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.

Urfabulteni.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.

Galerimizde yer alan bir çok fotoğraflar telif haklarına bağlıdır özel izin alınarak sitemize eklenmiştir lütfen fotoğrafları kopyalamayınız.

Urfabulteni

DİKKAT !

Web sitemiz en iyi Chrome, Mozilla Firefox, Safari ve Opera tarayıcılarında görüntülenmektedir. Web sitemiz arayüzünde dağınıklık gördüğünüz taktirde tarama geçmişinizi silip yeniden giriş yapınız.


olagan sag
Son Yorumlar
Cevdet DOĞAN
Maşallah emeği geçenlerden Allah razı olsun güzel çalışma olmuş
Deftere Yaz
Ziyaretçi Defteri
Düşünce ve Önerilerinizi bizimle paylaşın.

Foother
SOSYAL MEDYA
Facebook Twitter RSS Sitemap
""bi haber olma haberdar ol" | http://www.urfabulteni.com/"   Olimpos Çamlık Pansiyon Tum Hakları Saklıdır. © 2018 - 2019
Urfabulteni.com Bi haber olma haberdar ol

YASAL UYARI

Urfabulteni.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.

Urfabulteni.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfabulteni.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfabulteni.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfabulteni.com sorumlu tutulamaz. Urfabulteni.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfabulteni.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfabulteni.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.

Urfabulteni.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.