Urfabulteni.com Bi haber olma haberdar ol
12.07.2024
Şanlıurfa / 18°C

27 Mayıs 2024 - 16:07
BAŞKAN MEHMET KUŞ’UN UYGULADIĞI PROJELER BÜYÜK BEĞENİ KAZANIYOR
Hayatın her alanında uyguladığı projelerle Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi Eyyübiye’nin çehresini değiştirmeye devam eden Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un çalışmaları, vatandaşın takdirini kazanmaya devam ediyor.
BAŞKAN MEHMET KUŞ’UN UYGULADIĞI PROJELER BÜYÜK BEĞENİ KAZANIYOR

İlçenin planlı yapı alanına sahip tek mahallesi Batıkent TOKİ’de önceki yıl hizmete sunulan aile otağı ve hemen yanında yapımı tamamlanan Botanik Park’ı görenler, Başkan Kuş’u tebrik ederek hizmetlerinin devamını diliyor.

Şehrin sıcak havasından uzaklaşıp serin ve ferah bir ortamda bulunmak isteyenler için yaz sezonunu açan Batıkent TOKİ Mahallesi’ndeki Aile Otağı, yaz akşamları ailelerin ve arkadaş gruplarının akınına uğrarken hemen yanı başındaki Botanik Park ise ziyaretçilerine bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

Sıcak ve soğuk içecekler, dondurma, pasta ve tatlı çeşitlerinin çok uygun fiyatlarla satışa sunulduğu Eyyübiye Belediyesi Aile Otağı’nda çocukların da eğlenceli zaman geçireceği oyun alanları bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde aydınlatması da tamamlanan Botanik Park ise yüzlerce çeşit çiçeği, yürüyüş ve dinlenme alanları, içerisindeki tenis kortu, çok amaçlı salonu, eğitim otağı ve birbirinden özel fotoğraf çekim alanlarıyla Eyyübiyelileri ağırlıyor.İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu yorum : 1 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : Mehmet Demir

 
Sn başkanım,Yakubiye mahallesi ne olacak. Evimiz depremde ağır hasar gördü afat tarafından yıkıldı. Ne kamulaştırma yapılıyor ne yerinde dönüşüm. Ne olacak ne yapabiliriz.